Швиткість тіла масою 2 кг змінюється за законом v=10+4t.Знайти його імпульс через 5 с після початку

руху.Пожалуйста решите

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагалиева Райгуль.

Объяснение:

импульс р=mv, v(5)=10+4*5=30м/с, р=2*30= 60 кг*м/с