ККД двигуна 75%.Яку роботу виконає цей двигун за 15хв ,якщо він під'єднаний в мережу з напругою

220В і силою 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврикова Кристина.

Ответ:

А=297 кДж

Объяснение:

η=75 %

t=15 мин=900 с

U=220 B

I=2 A

А=?

A=η*U*I*t/100=75*220*2*900/100=297000 Дж=297 кДж