Тіло масою 0,2 кг кинуто вгору зі швидкістю 6м/с. Визначити кінетичну енергію тіла і максимальну

висоту, на яку воно підніметься. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чигорь Марина.

Ответ:

Объяснение:

Ek=m*V^2/2=0,2*6^2/2=3,6 Дж    hm=V^2/2*g=6^2/2*10=1,8 м