Тіло, рухаючись рівноприскорено із стану спокою, проходить за 4-ту секунду від початку руху 7м.

Який шлях пройде тіло за перші 10с? Яку швикість воно буде мати в кінці 10-ї секунди?

Ответы на вопрос

Отвечает Пищевая Катерина.

Ответ:

Объяснение:

S4=0,5*a*(4^2-3^2)  a=S4/(16-9)*0,5=2 м/с2  S=a*t^2/2=2*10^2/2=100 м

S=V*t/2   V=2*S/t=2*100/10=20 м/с

Отвечает Кун Влад.

Ответ:S[за 10 секунд]=100м; V[кінці 10-ї секунди]=20м/c

S=\frac{at^{2} }{2} \\\\S[4]=S_{4} -S_{3} \\=>\\7=\frac{a4^{2} }{2}-\frac{a3^{2} }{2}\\7=8a-4,5a\\7=3,5a\\a=2m/c^{2} \\S_{10} =\frac{2*10^{2} }{2}=100m\\V_{0} =0m/c\\S_{10} =\frac{V_{10} ^{2} -V_{0} ^{2}}{2*a} \\100 =\frac{V_{10} ^{2} -0 ^{2}}{2*2} \\400=V_{10} ^{2}\\V_{10} = 20 m/c

Объяснение: