тіло рухаючись рівноприскорено зі стану спокою проходить за п'яту секунду від початку руху 20 м

який шлях пройде тіло за перші 10 секунд​

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.

Ответ: 220м

Объяснение:

Дано:

ΔS=20м

t1=5c

t2=10c

-----------

S2-?

ΔS=at1²/2-a(t1-1)²/2

a*5²/2-a*(5-1)²/2=20

a=80/9=4,4м/с²

S2=4,4*10²/220м