Гелікоптер зі швидкістю 180 км/год відносно повітря тримає курс на захід. У цей час дме дуже

сильний південний вітер зі швидкістю 37,5 м/с. Визначіть модуль переміщення гелікоптера відносно землі за 1 хв 20 с його польоту

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Тёма.

Ответ:

5 км

Объяснение:

Дано:

V₁ = 180 км/ч = 50 м/с

V₂ = 37,5 м/с

t = 1 мин 20 с = 80 с

_____________

S - ?

1)

По теореме Пифагора:

V = √ (V₁² + V₂²) = √ (50²+37,5²) ≈ 62,5 м/с

2)

Модуль перемещения:

S = V*t = 62,5*80 = 5 000 м    или 5 км