Рівняння руху 2ох тіл мають вид:x1=4+2t, x2=40-t. Визначте час і координату місця знаходження тіл


Ответы на вопрос

Отвечает Котельников Павел.

Ответ:

Объяснение:

При встрече x1=x2  4+2*t=40-t   3*t=36  Время встречи t=36/3=12 c координата встречи x=4+2*12=28 м