Два резистори опорами 2 і 3 Ом приєднали до джерела струму, напруга на виході якого 12 В. Визначте

силу струму в кожному резисторі та загальну силу струму в колі, якщо резистори з'єднані.

Ответы на вопрос

Отвечает Сиваев Иван.

Ответ:

Объяснение:

Если резисторы 2 и 3 Ома  соединены последовательно

Общее сопротивление

R=R1+R2=2+3=5 Ом

ток в каждом резисторе равен общему току цепи  

I=I1=I2=U/R=12/5=2.4 Ампера