зайчики помогите срочно індуктивність і ємність коливального контура відповідно дорівнють 70 гн та

70мкФ .Визначити період і частоту колтвань​

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Вероника.

Ответ:

Объяснение:

Период:

T = 2π*√(L*C) = 2*3,14*√ (70*70*10*10⁻⁶) ≈ 0,031 с     или 31 мс

Частота:

v = 1/T = 1 / 0,031 ≈ 32 Гц