Щоб нагріти 110г олюмінію на 90С потрібно 9,1кДж.Обчисліть питому теплоємність алюмінію​


Ответы на вопрос

Отвечает Трунтов Никита.

Q=cmΔt

c=Q/mΔt=9100/0,11×90=920 Дж/кг•°С