Щоб нагріти 110 г алюмінію на 94 C потрібно 9,5 кдж енергії. Визначие питому теплоємність алюмінію


Ответы на вопрос

Отвечает Першина Вероника.

Ответ:

918,8 Дж/кг*С

Объяснение:

Кількість теплоти , що потрібна для нагрівання Q=cm(t2-t1)звідси  c= Q/m(t2-t1), с=9500/0,11*94=918,8 Дж/кг*С