Яка індукція магнітного поля, в якому на провідник довжиною 50 см діє сила 500 пН? Сила струму в

провіднику 25 нА, провідник орієнтований перпендикулярно до ліній магнітного поля. Відповідь вкажіть у Тл.

Ответы на вопрос

Отвечает Краматорский Переяславль.

Ответ:

Индукция магнитного поля -> 4×10^-6 Тл

Объяснение:

F=BIl

B=F/Il=5×10^-14/0,5×25×10^-9=0,4×10^-5 Тл