Із двох точок А і В, які знаходяться на відстані 90 м одна від одної, одночасно в одному напрямі

почали рухатися два тіла. Тіло, що рухається з точки А, має швидкість 5 м/с. Тіло, що рухається з точки В, має швидкість 2 м/с.Через який час перше тіло наздожене друге? Яке переміщення здійснить кожне тіло?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Артём.

Ответ:

Тіло А наздожене тіло В через 30с, перемістившись на 150м, тіло В переміститься на 60м

Объяснение:

Движение начинается одновременно из двух пунктов в одном направлении .

Скорость сближения Vсбл=V1-V2=5-2=3м/c,

Расстояние АВ: Sab=Vсбл.*tвстречи,  90=3*t, t=30c

Тіло А здійснить переміщення 5*30=150м, тіло В2*30=60м.