Яке прискорення має космічний корабель ,який зі стану спокою за 44 с розганяється до 11км/с


Ответы на вопрос

Отвечает Коростылёв Иван.

Ответ:

ускорение а=v/t= 11/44=1/4= 0.25 км/с²