при остиганні на 200 градусів деталь масою 2 кг виділила 16дж теплоти. знайдіть питому теплоємність

речовини, з якої виготовлена диталь​

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Відповідь:

Q= cm∧t ⇒ c= Q / m∧t,  c= 16/2*200 = 0.04

Пояснення: