Легковий автомобіль почав обганяти фургон коли відстань між ними була 200м чи встигне він завершити

обгін якщо швидкість його і зустрічного фургона становить 25м/с а попутного 20м/с довжина автомобіля 5м а фургона 20м

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Муслим.

Ответ:

не встигне

Объяснение:

авто яке пішло на обгін рухається на 5м/с скоріше ніж фургон.

для обгіна 20м.(фур)+5м.(авто)=25м

25:5=5 потрібно 5сек

за 5сек обидва зближуючих авто рухаючись зі швидкістю 25м/с здолають по 125м

5*25=125

125*2=250м