. Дві однакові заряджені металеві кульки = 0,2 нКл і = - 0,6 нКл внаслідок притягання зіткнулись і

знову розійшлись на відстань 5 см. Визначити заряд кожної кульки після зіткнення і силу взаємодії між ними.

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёв Миша.

0,2-0,6=-0,4 нКл - общий заряд

-0,4 : 2=-0,2 нКл - заряд каждого тела после столкновения

F=k Iq1I*Iq2I/r²=k*IqI²/r²

F=9*10⁹*(0,2*10⁻⁹)²/0,05²=9*0,04/(0,05*0,05) * 10⁹⁻¹⁸=

9*4/25 * 10⁻⁹⁺²=1,44 * 10⁻⁷ Н=0,144 * 10⁻⁶Н=0,144 мкН.