СРОЧНО ЗРОБІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАДАЧУ Знайти товщину шару міді що утворився під час електролізу на

катодній пластинці S=25см2 за 10 хвилин. Якщо струм у ванній 0,5А​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Валерия.

Ответ:

толщина 2.276*10-6м=2.27микрон

Объяснение:

t=300c, S=25cm²=25*10-4m², kмеди=3.388кг/Кл, I=0.5a.

m=kIt.    m=po*V,  V=S*h,  po*S*h=kIt,  h=kIt/po*S,, ро=8930кг/м³

h=3.388*10-7 *0.5*300c/8930*25*10-4=2.276*10-6м