1 визначити питому теплоємність речовини якщо для нагрівання 100 г її від 20 С до 28 С потрібно 640

дж 2 поїзд загальмував і зупинився. в якій вид енергії перетворюється кінетична енергія руху поїзда

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.

Объяснение:

1)

c =  \frac{q}{m(t2 - t1)}  =  \frac{640}{0.1 \times (28 - 20)}  = 800

2) В потенціальну.