Яка маса тіла , якщо під дією сили 2кН,воно рухається з прискоренням 30м/с2


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Дашка.

Ответ:

m=60 кг

Объяснение:

2кН=2000Н

m=F*a=2000Н*30м/с²=60000г=60кг