EPC батареї становить 10 В. Коли до нього приєднали опір 2 Ом, сила струму в колі становитиме 4

А. Визначити струм короткого замикання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Даник.

Ответ:

Объяснение:

I=ℰ/(R+r₀) =>

rℰ₀=(/I)-R=0,5 Ом;

Ikz=ℰ/rℰ₀=20 A.