Визначте кількість теплоти, яку отримав організм людини після того, як вона випила 200 г води,

температура якої 57 градусів. Уважайте, що температура людського тіла дорівнює 37 градусів і не змінюється

Ответы на вопрос

Отвечает Ошлаков Саня.

Q=c*m*(t2-t1)=

4200 Дж/кг°С*0,2 кг*(57-37)°С=16 800 Дж=16,8 кДж.