Радіолокатор ДАІ двічі зафіксував положення автомобіля що рухається прямолінійною ділянкою

дороги.Перший результат вимірювання 500 метрів . Другий проведений через 2 секунди 440 метрів. Яка швидкість руху автомобіля?

Ответы на вопрос

Отвечает Амангелдиев Бекзат.

За 2 сек. автомобіль проїхав

500-440=60 м

За 1 сек

60/2=30 м

Швидкість автомобіля 30 м/с, або

30*3600/1000=108 км/год