Коркорона виготовлена із золота та срібла. Знайти середню густину корони, якщо маси золота та

срібла однакові.

Ответы на вопрос

Отвечает Муравьёва Элина.

Густина срібла - 10490 кг / м³.

Густина золота - 19320 кг / м³.

Маса срібла і золота у короні однакова, тому середня густина - 10490 + 19320 / 2 = 29810 / 2 = 14905 кг / м³.