1. у буратіно голова виготовлена з дуба і на неї припадає на 20% об'єму. Інша частина буратіно

виготовлена з сосни. визначити середню густину буратіно. густина дуба 800 кг/м3, а сосни 400 кг/м3 2. розміри дерев'яної, алюмінієвої та стальоної кульок однакові. яка з них має найбільшу масу, а який найменшу?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Кристина.

Ответ:

Объяснение:

V1 = V*0.2

V2 = 0.8*V

p1 =  800 кг/м^3

p2 =  400 кг/м^3

pc=?

m1 = V1*p1 = V*0.2*800 = V*160

m2 = V2*p2 =V*0.8*400 =V*320

m= m1+m2 = V*(160+320) = V*480

pc = m / V = V*480 / V = 480 кг/м^3

2)

Деревянная самая легкая - наименьшая плотность.

Стальная самая тяжелая - наибольшая плотность.