50 баллов! Срояно! протон влітає зі швидкістю 10^6 м/с в однорідне магнітне поле з індукцією 10мТл

перпендикулярно лініям магнітної індукції поля. визначте силу що діє на протон

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Вячеслав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

q = 1,6·10⁻¹⁹ Кл

V = 1·10⁶ м/с

B = 10 мТл = 10·10⁻³ Тл

________________

F - ?

F = q·B·V = 1,6·10⁻¹⁹·10·10⁻³·1·10⁶ = 1,6·10⁻¹⁵  Н