З якою швидкістю їде велосипедист по опуклому мосту радіусом 10 м, якщо він не чинить тиск на міст

у його найвищій точці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Данил.

Ответ:

Объяснение:

m*a=m*g

a=g

V^2/R = g

V=√(g*R) = √(10*10) = 10 м/с