автомобіль маса якого 4 т рухається із стану спокою і пройшовши 25 метрів досягає швидкості 18 км

год. Визначити силу, яка діє на автомобіль і час руху

Ответы на вопрос

Отвечает Левин Максим.

18км/ч=5м/с

ускорение а=v²/2s= 5²/2*25= 0.5 м/с²

Сила F=ma=4000*0.5=2000H= 2кН