визначити ККД бензинового пальника, якщо для нагрівання 300 г мідного пальника на 460 градусів

витратили 6 г бензину. Питома теплоємність міді 400 Дж/(кг/°С) питома теплота згоряння спирту 27 МДж/кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Гловацька София.

Qспирта=qmс; Qмеди=cmΔt

КПД=сmΔt/(qmc)*100%

КПД=400*0,3*460/(27*10⁶*0,006)*100%=34% - это ответ.