Чому дорівнює потенційна енергія тіла масою 2кг що знаходиться на висоті 16м над поверхнею землі?


Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

320 Дж.

Объяснение:

E=mgh.

E=2*10*16=320 (Дж).