Під час згоряння порції палива у двигуні внутрішнього згоряння виділилася кількість теплоти 100

МДж. Двигун при цьому виконав роботу 30 МДж. Обчисліть ККД двигуна

Ответы на вопрос

Отвечает Флигельман Шелли.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Q₁ = 100 МДж

A = 30 МДж

______________

КПД - ?

КПД = A·100% / Q₁

КПД = 30·100% / 100 = 30 %