Під час згоряння порції палива у двигуні виділилася кількість теплоти 180 кДж. Двигун при цьому

виконав роботу 60 кДж. Обчисліть ККД двигуна.

Ответы на вопрос

Отвечает Грамма Саша.

Ответ: 33,33%

Объяснение:

Дано:

Q=180кДж

А=60кДж

==========

η-?

η=Ап/Q*100%=60/180*100%=33,33%