Протягом першої хвилини тіло проходить шлях 100 м другої50 м. Знайти середню швидкість тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Туркова Алина.

Ответ:

Vcp=S/t= 150м/120c =5/4=1.25 м/с