гармонічні коливання задано рівнянням x=0.8sin3пt визначити період коливань і зміщення точки через

0.5 с після початку коливань

Ответы на вопрос

Отвечает Доскина Вика.

Відповідь:

T=2/3 (c); x(0.5)=-0.8

Пояснення:

T=2п/w=2п/3п=2/3 (с)

x(0.5)=0.8*sin(3*п*0,5)=0,8*(-1)=-0,8