Гармонвчні коливання задано рівнянням x=0,05sin10πt. Визначте період, частоту, амплітуду коливань


Ответы на вопрос

Отвечает Волинець Марина.

Відповідь:

T=0.2 (c); V=5 Гц; А=0.05.

Пояснення:

T=2п/w=2п/10п=2/10=0.2 (с)

V=1/T = 10/2=5 Гц

А=0.05