Обчисліть масу тіла ,вагв якого складає 980мН


Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Відповідь:

1 кг

Пояснення:

Якщо тіло знаходиться на планеті Земля на горизонтальній поверхні, або вертикальному підвісі нерухомо, або ж рухається рівномірно і прямолінійно, то маса визначатиметься наступним чином

m = P/g = 980 мН : 0,98 Н/кг = 0,98 Н : 0,98 Н/кг = 1 кг