Трамвай рухається по заокругленому радіусу 50 м. Визначте швидкість трамвая якщо його доцентрове

прискорення 0,5 м/с²

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

Дано:

R=50 м

а=0,5 м/с^2

u-?

решение:

a=u^2/R

u=√aR=√0.5*50=√25=5

u=5 м/с