чому рiвна питома теплоемнiсть речовини, якщо для нагрiвання 2 л. речовини на 20°С потрiбно 150

к/Дж теплоти. густина =1500 кг/м3​

Ответы на вопрос

Отвечает Kogut Vova.

Ответ:

2500 Дж / (кг*К)

Объяснение:

V=2 л = 0.002 м^3

Δt= 20°С

Q= 150 кДж = 150000 Дж

p= =1500 кг/м^3​

c=?

Q=m*c*(Δt)

m=p*V

c= Q / (p*V*Δt) = 150000 / (1500*0.002*20) = 2500 Дж / (кг*К)