Скільки метрів нікелінового дроту площею поперечного перерізу 0,1 мм² потрібно взяти для

виготовлення спіралі електронагрівача, якщо за напруги 220 В сила струму в ньому дорівнює 4 А? Для нікеліну питомий опір становить 0,4 Ом×мм²/м. (Решение пожалуйста с дано и полным объяснением).​

Ответы на вопрос

Отвечает Куанышбай Есет.

Ответ:

L=13.75м

Объяснение:

Дано: U=220в,  I=4a, S=0.1мм²

Знайти L-?

Знайдемо опір дроту :  R=U/I=220/4=55ом

з ф-ли R=po*L/S, знаходимо L=S*R/po=0.1*55/0.4=13/75м