Вентилятор кондиціонера здійснює один оберт за 0,5 с. з я кою частотою він обертається?


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Кирилл.

Дано:

N = 1

t = 0,5 c

------------------------

ν - ?

Решение:

ν = N / t

ν = 1 / 0,5 = 2 Гц

Ответ: ν = 2 Гц