У ракеті, що рухається відносно Землі зі швидкістю 0,8с, минуло 2 роки. Скільки часу пройшло за

обчислення спостерігача на Землі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майдич Євген.

Объяснение:

Дано:

t0=2года

v=0,8с

Найти:

t- ?

-------------------

t=t0/√(1-v²/c²)=2/√(1-0,64c²/c²)=2/0.6=3,33 ГОДА