50 баллов!!!! хелп Коли два тіла рівномірно рухаються назустріч один одному, то відстань між ними

зменшується на S1=16м за кожних t1=10с. Якщо тіла з такими ж швидкостями будуть рухатися в одному напрямку, то відстань між ними буде збільшуватися на S2=3м за кожних t2 = 5с. Які швидкості кожного із тіл?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталева Кристина.

Ответ:

Пусть V1 и V2 м/с, V1>V2, по условию

(V1+V2)*t1=S1, (V1-V2)*t2=S2,решаем

V1+V2=1.6, V1-V2=0.6, сложим 2V1=2.2, V1=1.1м/с, V2=0.5м/с