Срочно. Маса потяга 2000 т. На скільки збільшується його енергія під час підйому на мост висотою

25 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Иван.

Ответ: E-потенціальна, отже

Е= mgh E=2000000×10×25=500000000 (кг×м^2)/с^2=500 МДж

Объяснение: