Скільки цеглин розмірами 250*120*65мм можна перевозити на автомобілі вантажопідйомністю 5 тонн​


Ответы на вопрос

Отвечает Хмара Валера.

Ответ:

n = 2331

Объяснение:

n - ?

N = 5 тон

V =  250*120*65мм = 0.00195 м∧3

ρ = 1100 кг/м³

n*ρ*V = N

n = \frac{N}{p*V}

n = \frac{5000}{1100*0.00195}

n = 2331