Знайдіть період коливань вантажу масою 200г підвішеного на пружині жорсткістю 40 H/m


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Лилиана.

M=0,2 кг, k=40 H/м.T-?
T=2π√(m/k);
T=6,28*√(0,2/40) = 6,28*√0,005=0,44 c.
T=0,44 c