Фізика. СРОЧНО 5.Визначте опір 0,5 кг мідної дротини діаметром 0,3 мм?


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.

m=500 гр

g=8,93 гр/м³

V=m/g=500/8,93=56 см³ =56000 мм³

S=2πr2 πd²/4=3.14*0.3²/4=0.07065 мм²  

l=V/S=56000/0,07065=792640 мм =792,64 м

q=0.0172 Ом*мм²/м

R=ql/S=0,0172*792,64/0,07065=193 Ом