Знайти силу тяжіння що діє на шматок льоду об'єм якого 5 метрів кубічних


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.
F=mg.
m=V*ро
Ро льоду=900кг/м^3;
m=900*5=4500кг
F= 45000 Н