40 БАЛІВ По столу горизонтально за допомогою динамометра рівномірно переміщують брусок . Визнач

коефіцієнт тертя ковзання між столом та бруском якщо маса бруска дорівнює 3 кг жорсткість пружини динамометра 300 н/м а видовження пружини 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Стадин Андрей.

Ответ:

0.4

Объяснение:

Дано:

m=3 кг

k=300 н/м

x=4 см =0.04 м

Знайти : μ

Fтер = μN

N=mg

Fпр=kx

Перепишемо формулу:

kx=μ*mg

μ=kx/mg=(300*0.04)/(3*10)=0.4