Під час протікання через нитку лампи розжарен- ня заряду 10 Кл електричне поле виконало роботу360

Дж. Під якою напругою працює лампа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шипилов Сергей.

Ответ:

36 B

Объяснение:

A=U*I*t = U*q*t / t

A=U*q

U=A/q=360/10 = 36 B