7. Під час протікання через нитку лампи розжарен- на заряду 10 Кл електричне поле виконало

роботу360 Дж. Під якою напругою працює лампа?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочкин Кирилл.

Ответ:

36 B

Объяснение:

q=10 Кл     A=360 Дж    U=?

===

U=A/q=360/10=36 B

=======================